Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Vēstnesim 100
→
Oficiālais izdevējs
→
Integrētā vadības sistēma
→
Publiskie iepirkumi
→
Finanšu informācija
→
Biežāk uzdotie jautājumi
→
Vēsture
↓
·
Pētījums par oficiālo publikāciju
·
2024 - 2020
·
2019 - 2015
·
2014 - 2010
·
2009 - 2005
·
2004 - 2000
·
1999 - 1992
Viegli lasīt
→
Rekvizīti
→

1999 - 1992

 

11.02.1999.
Nāk klajā Latvijas Republikas oficiālā laikraksta „Latvijas Vēstnesis” 1500. numurs.

06.01.1999.
Noslēgts līgums ar Privatizācijas aģentūru. Sāk iznākt autonomizēts „Latvijas Vēstneša” ielikums (sākumā uz A4 formāta 24 lappusēm) "Privatizācija. Zeme. Nekustamais īpašums. Dokumenti un informācija", kura galvenais uzdevums — publicēt oficiālo informāciju par Latvijā privatizācijai nodotajiem nekustamajiem īpašumiem un adekvātus robežu plānus.

28.10.1998.
Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas 80. gadadienu, no izdevējfirmas „Rhino De-sign” tiek saņemta „Latvijas Vēstneša” grāmata „Triju Zvaigžņu gaismā” (A4 formāta 376 lappuses, ar pilniem apbalvoto kārtas un alfabētiskiem sarakstiem; Ainas Rozenieces kopota un rediģēta, nobeiguma stadijā Andrim Sproģim organizatoriski piepalīdzot) — otrā monogrāfija par Triju Zvaigžņu ordeņa cilvēkiem, kas šo augstāko valsts uzmanības apliecinājumu saņēmuši pēc tā atjaunošanas 1994. gadā. Tekstos un fotogrāfijās — 103 autoru portretējumi un pašportretējumi).

30.10.1997.
Iznāk (ceturtdienā) „Latvijas Vēstneša” tūkstošais (1000. — 285.) numurs.

03.07.1997.
Sāk iznākt pielikums „Privātīpašums. Privatizācijas un uzņēmējdarbības vēstnesis”.

15.10.1996.
Sāk strādāt „Latvijas Vēstneša” kiosks (Preses namiņš) skvērā Bruņinieku un K. Barona ielas stūri.

27.09.1996.
Veicis savas sistēmas izstrādi, nopircis un uzstādījis vajadzīgas iekārtas un ievadījis pirmā numura (Nr. 162/163) tekstus, „Latvijas Vēstnesis” startē internetā. Pēc pusotras nedēļas (08.10.1996., ar Nr. 168/169. — 653/654) nodrošināta pilnīga laikraksta elektroniskā versija.

30.01.1996.
Iznāk (otrdienā) „Latvijas Vēstneša” 500. numurs (Nr. 500/501. —15/16)

05.06.1995
Iznāk oficiālā laikraksta „Latvijas Vēstnesis” pielikums — mēnešraksts „Zemes Reformas Vēstnesis” (reģistrācijas apliecība Nr. 1830), kas uzņemas turpināt „Valdības Vēstneša” 1920 - 1937. gadu pielikuma „Zemes Ierīcības Vēstnesis” tematiku un tradīciju.

10.05.1995.
Sāk iznākt (trešdienā) jauns „Latvijas Vēstneša” oficiālās fotoinformācijas un informācijas pielikums Spogulis, kas ar 5. numuru ieplūst pamatlaikraksta kā foto informācijas lappuse vai lappušu atvērums.

21.04.1995.
Latvijas Republikas oficiālajā laikrakstā „Latvijas Vēstnesis” tiek aizsākta regulāra tematiskā lappuse „Jurista Vārds”.

15.08.1994.
„Latvijas Vēstnesis” sāk izdot atsevišķas Latvijas Republikas normatīvo aktu burtnīcas dažādos krāsainos vākos.

18.06.1994.
Valsts prezidents (Guntis Ulmanis) izsludina likumu "Par likumu un citu Saeimas, Valsts prezidenta un Ministru kabineta pieņemto aktu izsludināšanas, publicēšanas, spēkā stāšanās kārtību un spēkā esamību", kas viennozīmīgi apliecina, ka Latvijā nu ir viens oficiālais laikraksts, un tas ir „Latvijas Vēstnesis”: "2. pants. (1) Likumi un citi Saeimas, Valsts prezidenta un Ministru kabineta pieņemtie akti tiek izsludināti, tos publicējot valsts valodā oficiālajā preses izdevumā „Latvijas Vēstnesis”. (3) Vienīgi publikācija „Latvijas Vēstnesī” un „Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājā” ir oficiāla.".

28.04.1994.
Sāk iznākt oficiāla laikraksta „Latvijas Vēstnesis” oficiālais pielikums „Latvijas Vēstnesis. Dokumenti” A4 formātā, atsevišķās bezvāku burtnīcās, uz balta ofseta papīra.

25.02.1993.
Iznāk (ceturtdienā) laikraksta „Latvijas Vēstnesis” 1. numurs.

02.02.1993.
Ministru padome izdod lēmumu Nr. 47 "Par valsts uzņēmuma "Latvijas Vēstnesis" nodibināšanu", kas stājas spēkā 13.02.1993. Tas nosaka: "2. (..) valsts uzņēmuma „Latvijas Vēstnesis” pamatdarbības veidi ir: laikraksta „Latvijas Vēstnesis” — Latvijas Republikas oficiālā laikraksta — izdošana, nodrošinot tajā Latvijas Republikas likumu, lēmumu un citu normatīvo aktu, kā arī to skaidrojumu publicēšanu; valsts varas un pārvaldes institūciju un pašvaldību darbības atspoguļošana, kā arī šo institūciju izdoto normatīvo aktu un paziņojumu, tieslietu iestāžu, privatizācijas un tiesu paziņojumu publicēšana; dokumentālas literatūras izdošana; tematisku kopojumu izdošana par statistikas, tieslietu, socioloģijas un citām aktuālām problēmām." 

16.12.1992.
Ministru padome Valdības vadītāja Ivara Godmana vadībā savā sēdē par jaunveidojamā laikraksta „Latvijas Vēstnesis” organizētāju un galveno redaktoru ieceļ Oskaru Gertu.


"Latvijas Vēstnesis"

2020. gads

 • Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” apgādā nākusi klajā sestā - noslēdzošā - Satversmes zinātnisko komentāru grāmata par mūsu valsts pamatlikuma II nodaļu “Saeima”.
 • Ārkārtējās situācijas pašvaldību saistošos noteikumus publicē oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". “Latvijas Vēstnesis” publiskojis jaunu iespēju, kas piedāvā e-pastā saņemt paziņojumu par interesējošu publikāciju oficiālajā izdevumā tūlītēji pēc tās publiskošanas.
 • Vietnē Likumi.lv  pieejams administratīvās atbildības ceļvedis, kas palīdzēs orientēties jaunajā administratīvās atbildības regulējumā. Vietnē ar ārkārtējo situāciju saistīto tiesību aktu tulkojumi pieejami gan angļu valodā, gan krievu valodā.
 • Žurnāls “Jurista Vārds” jau trešo reizi kļuvis par vienu no deviņiem laureātiem Latvijas periodisko izdevumu valodas konkursā. Iznācis “Jurista Vārda” grāmatžurnāls, kas veltīts datu aizsardzībai, izmantošanai un tehnoloģijām.
 • Podkāsta “Kā likums!” sarunās LV portāla redakcija piedāvā saturu par sabiedrībai aktuāliem jautājumiem, tostarp tiesisko regulējumu un likumdošanas procesu. Sarunas klausītājiem pieejamas arī “Spotify”.

2019. gads 

 • Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” uzsāk informatīvu semināru ciklu bibliotekāriem. Sarunu festivalā “LAMPA” - 2 dienu programma ar Tiesiskuma telti. Publiskots pētījums “Oficiālā publikācija Latvijas tiesiskajā sistēmā”. Sadarbībā ar ReTV tapis raidījumu cikls "Zini savas tiesības".

 • Likumi.lv jaunievedumi – ērta tiesību aktu atsauces iegūšana kopēšanai tekstā, tiesību aktu un spriedumu sasaiste, ceļa zīmju un ceļa apzīmējumu attēli izvietoti uzreiz pie punktiem, kuros tie minēti.

 • LV portāls izveidojis tematiskās sadaļas “Brexit” un “Moneyval”; sadaļa “Moneyval” papildināta ar tematisko ceļvedi.

 • “Jurista Vārds” Latgales augstskolās rīko tikšanos ar lasītājiem. Iznācis apjomīgs žurnāla numurs, kas ir pirmais plašākais jaunā administratīvās atbildības regulējuma ceļvedis

2018. gads 

 • Aprit 25 gadi, kopš dibināts valsts uzņēmums “Latvijas Vēstnesis” un 100 gadi, kopš Latvijas Pagaidu valdība nolēma izveidot “Pagaidu Valdības Vēstnesi”.

 • Tiesību aktu vietne Likumi.lv piedāvā jaunas iespējas: ērta pārslēgšanās uz angļu valodu; iespēja izdrukāt tiesību akta tulkojumu un saglabāt to kā PDF vai DOCX dokumentu.

 • Žurnāls “Jurista Vārds” - jaunā veidolā un ar jaunu saturu. Jau otro gadu pēc kārtas žurnāls kļuvis par vienu no deviņiem laureātiem Latvijas periodisko izdevumu valodas konkursā. 

 • Publisko LV portāla jauno versiju. Tā piesaka arī zīmola maiņu, satura jaunievedumus un domu apmaiņai atvērtu telpu.

2017. gads 

 • “Latvijas Vēstnesī” publicēti 3450 dokumenti, t. sk. 278 likumi un 792 MK noteikumi. Publicēti 105 084 oficiālie paziņojumi, no tiem − 2 193 amatu konkursu ziņas un 71 004 komercreģistra ziņas.

 • Likumi.lv piedāvā iespēju izdrukāt atsevišķu tiesību akta nodaļu un pielikumu, kā arī iespēja tos saglabāt PDF, DOC vai XLS formātā.

 • LV portālā atklāta jauna rubrika “Likumi - jubilāri” un satura sadaļa, kas veltīta Latvijas valsts simtgades svinībām. Publiskota satura kanāla SKAIDROJUMI demo versija.

 • Žurnāls “Jurista Vārds” ir viens no laureātiem Latvijas periodisko izdevumu valodas konkursā. Iznāk žurnāla “Jurista Vārds” 1000. numurs. Sarunu festivāla LAMPA ietvaros žurnāls "Jurista Vārds" rīko diskusiju.

2016. gads 

 • Publiskota vestnesis.lv jaunā versija. Valdība atbalstījusi Tieslietu ministrijas priekšlikumu valsts SIA "Latvijas Vēstnesis" pārveidi par valsts aģentūru "Latvijas Vēstnesis" atlikt līdz turpmākam Ministru kabineta lēmumam.
 • Likumi.lv svin 15 gadu jubileju. Vietnē Likumi.lv saturiski un funkcionāli pilnveidota tiesību akta pase. Tiesību aktu vietne Likumi.lv saviem lietotājiem piedāvā jaunu iespēju: saņemt e-pastā paziņojumu, ja uz interesējošā likuma pamata ir izdoti jauni Ministru kabineta noteikumi.
 • Triju Zvaigžņu ordeni piešķīra žurnāla “Jurista Vārds” fotokorespondentam Borisam Koļesņikovam.

2015. gads

 • Oficiālais izdevums „Latvijas Vēstnesis” pieejams mobilajā versijā m.vestnesis.lv. "Latvijas Vēstneša" produktu satura pārstāvniecību sociālajos tīklos papildina jauna Facebook lapa.
 • Likumi.lv jaunievedumi - iespēja dokumentu izdrukāt ar satura rādītāju, ar grozījumu sarakstu, ar vai bez pielikumiem un, ja ir nepieciešamība, pamattekstu arī ar lielāka izmēra burtiem.
 • Žurnāls "Jurista Vārds" rīko 10. nacionāla mēroga sacīkstes tieslietās.

2014. gads 

 • Tieslietu ministrijas ikgadējā svinīgā apbalvojumu pasniegšana gada labākajiem darbiniekiem, to skaitā arī divām „Latvijas Vēstneša” darbiniecēm. 
 • Vietnē Likumi.lv izveidota jauna starptautisko līgumu datu bāze. Likumi.lv Stokholmā saņem starptautisku balvu par progresīvu un radošu Latvijas Republikas tiesību aktu datu bāzes risinājumu.
 • Atklāts juristavards.lv! Tā jaunievedums: DOMNĪCA - vieta, kurā veidot blogu ierakstus. Portāls juristiem pieejams arī mobilajā versijā m.juristavards.lv.

2013. gads 

 • Latvija pilnībā pāriet uz oficiālu e-publikāciju, atsakoties no drukātā laikraksta. Turpmāk oficiālais izdevums "Latvijas Vēstnesis" iznāk tikai elektroniski. To nosaka Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likums.
←
1.
no 7
→
 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).