Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Vēstnesim 100
→
Oficiālais izdevējs
↓
·
Stratēģija
·
Struktūra, valde, protokoli
·
Normatīvie akti
·
Privātuma politika
·
Pētījumi
·
Sadarbība
·
Vakances
·
Logotipi
·
Sīkdatnes
Integrētā vadības sistēma
→
Publiskie iepirkumi
→
Finanšu informācija
→
Biežāk uzdotie jautājumi
→
Vēsture
→
Viegli lasīt
→
Rekvizīti
→

LOGOTIPI

 

Oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis” logotips iedibināts 2006. gadā. Tā krāsas − gaiši zilā un sarkanā − ir kļuvušas par mūsu korporatīvajām krāsām.

Logotipam ir divas sastāvdaļas: uzraksts LATVIJAS VĒSTNESIS un kvadrāts ar LV.LV. Uzraksts apliecina zīmola „Latvijas Vēstnesis” vēsturisko pārmantojamību, mūsu pieredzi un dziļo saikni ar Latvijas valsti. Savukārt otra daļa − LV.LV − apliecina oficiālā izdevēja attīstības garu informācijas pasniegšanā (jauno tehnoloģiju izmantošanas kontekstā).

Logo izvietojums: uzrakstu LATVIJAS VĒSTNESIS drīkst pārvietot vienā vai otrā kvadrāta (LV.LV) pusē. Precīzs krāsu lietojums (zilā PMS 541, sarkanā PMS 485) jāsaglabā visos krāsā izpildītos dokumentos, drukātos un elektroniskos produktos. Izņēmums ir vienkrāsas, piemēram, melnbaltie informācijas nesēji, kur drīkst izmantot pelēko vai melnbalto logo ar pāreju (atbilstoši logotipa grafiskajam standartam).

Oficiālā izdevēja logo lejuplādei

 

Produktu logo lejuplādei


 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).