Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Vēstnesim 100
→
Oficiālais izdevējs
→
Integrētā vadības sistēma
↓
·
Kvalitātes vadības sistēma
·
Informācijas drošības sistēma
Publiskie iepirkumi
→
Finanšu informācija
→
Biežāk uzdotie jautājumi
→
Vēsture
→
Viegli lasīt
→
Rekvizīti
→

KVALITĀTES VADĪBAS SISTĒMA

 

Standarts ISO 9001:2015 „Kvalitātes pārvaldības sistēmas. Prasības” ir pasaulē pazīstamākais standarts. Uzņēmuma atbilstība šim standartam klientiem apliecina, ka „Latvijas Vēstnesis” rūpējas par savu produktu un pakalpojumu kvalitāti, uzturot kvalitātes vadības sistēmu (KVS), periodiski izejot neatkarīgu auditoru pārbaudi un apliecinot sistēmas efektivitāti ar sertifikātu.

KVS apliecina, ka mēs cenšamies izzināt klientu vēlmes; tiecamies uzturēt nemainīgi labu kvalitāti mūsu produktiem un pakalpojumiem; vēlamies nodrošināt sistemātiskumu un caurskatāmību procesos, kā arī nemitīgi uzlabot sadarbību ar ārštata autoriem, citiem sadarbības partneriem un sabiedrību.

Kvalitātes vadības sistēma uzņēmumā tika ieviesta un sertificēta 2004. gadā saskaņā ar standarta ISO 9001:2000 prasībām, bet kopš 2016. gada aprīļa kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši jaunā standarta - ISO 9001:2015 - prasībām.

Kvalitātes balva

Pasaules prakse: kvalitātes balvas ir viens no prestižākajiem novērtējumiem, kāds tiek piešķirts uzņēmumiem.  Mēdz būt dažādi kritēriji un vērtēšanas principi, taču tās raksturo vienots mērķis - atbalstīt konkurētspējīgu, sabalansētu un ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību. Latvijas Kvalitātes balva nodibināta un pirmo reizi tika pasniegta 1997. gadā (Latvijas Kvalitātes asociācijas rīkotājā konferencē).

Latvijas Kvalitātes balvas piešķiršanas nosacījumi bija izstrādāti, pamatojoties uz Eiropas Kvalitātes fonda izveidoto Eiropas Izcilības modeli (pilnais nosaukums – Eiropas Kvalitātes fonda izcilības modelis; EFQM – European Foundation for Quality Management).

2004. gada 25. novembrī oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” saņēma diplomu par iekļūšanu Latvijas Kvalitātes balvas finālā mazo un vidējo uzņēmumu grupā. 2005. gada 24. novembrī „Latvijas Vēstnesis” par labāko tiek atzīts Latvijas Kvalitātes balvas izcīņā publiskā sektora organizāciju nominācijā. Tas apliecina, ka strādājam pēc Eiropas Izcilības modeļa principiem, kas nozīmē – izcila organizācijas darbība, kā arī spēja konkurēt ar pasaulē izcilākajām kompānijām.  Šis sasniegums simboliski apliecināja, ka „Latvijas Vēstnesis” rūpējas ne tikai par klientu vēlmēm (ISO standarta prasību būtība), bet arī augstu vērtē savu darbinieku potenciālu, vajadzības un domas.  

Starptautiskā kvalitātes gada balva

Starptautiskā kvalitātes inovāciju gada balvas (The International Quality Award of the Year Competition) pasniegšanas ceremonija 2014. gada sākumā notika Stokholmā. Sešu valstu pārstāvniecībā tā bija īpaša diena arī trim Latvijas uzņēmumiem, kuru jaunrade un inovatīvie risinājumi guvuši novērtējumu un izvirzīti balvai divās atsevišķās kategorijās. Viens no tiem ir oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis”, kas publiskā sektora kategorijā atzinību saņēma par jauno vietni Likumi.lv - progresīvu un radošu Latvijas Republikas tiesību aktu datubāzes risinājumu.

Šī bija otrā reize, kad konkursā piedalījās Latvijas pārstāvji. Uzvarētāji saņēma Somijas prezidenta Sauli Nīnistes (Sauli Niinistö) parakstītus diplomus, kurus 20. janvārī Stokholmā svinīgā ceremonijā pasniedza Zviedrijas parlamenta spīkeris Pērs Vesterbergs (Per Westerberg). Kopumā šajā konkursā apbalvoti 19 uzņēmumi no Zviedrijas, Somijas, Latvijas, Igaunijas, Čehijas un Ungārijas. Līdzās Latvijas pārstāvjiem balvas saņēma arī tādi uzņēmumi un organizācijas kā "Volvo Trucks Co", "Volvo Car Customer Service", Espo pilsēta un Somijas mežu centrs.

2013.gada Starptautiskās kvalitātes inovāciju gada balvas uzvarētāji no Latvijas:

  • mikrouzņēmumu kategorijā - SIA "Z2B", Latvijā plašāk zināms ar zīmolu "Lude", ar inovāciju biznesa modelī, kur vides faktors veiksmīgi savienots ar senioru nodarbinātību;
  • mikrouzņēmumu kategorijā - SIA "Trakais Rotors" ar atrakcijas "Crazy Roller" modeli, kurā uzlaboti vides ietekmes un drošības rādītāji;
  • valsts sektora un bezpeļņas organizāciju kategorijā - oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" par jauno Latvijas Republikas tiesību aktu vietni  Likumi.lv (www.likumi.lv). Likumi.lv pilnveidotā versija publiskota 2013. gada pavasarī, un vietnes koncepts ir veidots tā, lai tiesību akti kļūtu par ikdienā plaši lietotu informācijas avotu, kas harmoniski iekļautos kopīgajā Latvijas informācijas telpā un būtu ērti lietojami ar daudzveidīgu satura atlases un izmantošanas klāstu.

"Jauno Likumi.lv izstrādes mērķis – nodrošināt tiesību aktu pieejamību un lietošanas iespējas jaunā kvalitātē, veicinot tiesību aktu plašāku lietošanu, līdz ar to sekmējot iedzīvotāju informētību un izpratni par savām tiesībām un pienākumiem," veikumu raksturo "Latvijas Vēstneša" Oficiālo publikāciju departamenta direktore, Likumi.lv galvenā redaktore Inese Luste.

7. starptautiskās kvalitātes inovāciju gada balvas (The International Quality Award of the Year Competition) pasniegšanas ceremonija notika 2014. gada 20. janvārī Stokholmā. Konkursu rīkoja Somijas Kvalitātes asociācija, līdzdarbojoties Latvijas, Čehijas, Zviedrijas, Ungārijas un Igaunijas kvalitātes organizācijām. P. Vesterbergs uzsvēra inovāciju nozīmi konkurētspējas celšanā un valsts atbalsta nozīmīgumu inovāciju veicināšanā. Balvu pasniegšanas ceremonijā piedalījās Latvijas vēstnieks Zviedrijā Gints Jegermanis.

Kvalitātes inovāciju gada balva ir izveidota kā ikgadējs pasākums, lai veicinātu inovāciju attīstību, inovatīvu uzņēmumu un organizāciju atpazīstamību, kā arī pieredzes apmaiņu.

 

+ pietuvināt  
Foto autors: Somijas Kvalitātes asociācija 2014.gada 20.janvāris, Stokholma, Modernās mākslas muzejs. Latvijas pārstāvji pēc svinīgās ceremonijas (no kreisās): Sandra Zālīte un Inese Luste (Likumi.lv), Roberts Brīvlauks („Trakais Rotors"), Solvita Kostjukova un Zane Bojāre („Lude”).


Integrētā vadības sistēma

Oficiālais izdevējs strādā atbilstoši divu ISO standartu prasībām.

1. ISO 9001:2015 "Kvalitātes pārvaldības sistēmas. Prasības"
Sertifikāts: derīgs līdz 29.04.2022.

2. ISO / IEC 27001:2013 "Informācijas tehnoloģijas - Drošības tehnikas - Informācijas drošības vadības sistēmas - prasības"
Sertifikāts: derīgs līdz 19.10.2021.

←
1.
no 3
→
 
 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).