Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Vēstnesim 100
→
Oficiālais izdevējs
→
Integrētā vadības sistēma
→
Publiskie iepirkumi
→
Finanšu informācija
↓
·
Publiskie pārskati
·
Atalgojums
·
Ziedojumi
Biežāk uzdotie jautājumi
→
Vēsture
→
Viegli lasīt
→
Rekvizīti
→

ZIEDOJUMI

 

Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” ir sociāli atbildīga organizācija, kas atbalsta un arī praktizē ilgstspējīgas attīstības principus, iestājoties par sabiedrības dzīves kvalitātes celšanu. Piemēram, ikdienas praksē iespēju robežās kolektīvs ievēro zaļā biroja principu, nodod makulatūru. Pieminams arī darbinieku neformālais atbalsts labdarības organizācijām, dzīvnieku patversmēm, dalība meža talkās, meža stādīšanā u.tml.

Taču ziedojumi nav starp oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” kā valsts kapitālsabiedrības īstenotajām aktivitātēm, jo tā finansiālais stāvoklis nepieļauj šādas inciatīvas.

Izņēmums ir izdevēja produkcija − Grāmatu apgādā izdotās grāmatas un žurnāls “Jurista Vārds” −​, ar ko dažādos konkursos un izspēlēs “Latvijas Vēstnesis” atbalsta Latvijas augstskolu jurisprudences studentus.

Līdz šim oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” ziedojumus nav saņēmis.


 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).