Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Oficiālie paziņojumi
↓
·
Iesniegšana
·
Apliecinājumi
·
Cenas
·
Normatīvie akti
Abonēšana / Iegāde
→
Grāmatas
→
Reklāma / Sludinājumi
→
 
 
 

OFICIĀLIE PAZIŅOJUMI: PUBLIKĀCIJA LATVIJAS VĒSTNESĪ

 
 

 "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas un attālināti iesniegt oficiāli publicējamo informāciju!

Jaunums -

iesniegt informāciju, lai to publicētu oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesī” un tā iegūtu oficiālās publikācijas statusu?

Oficiālā publikācija (tiesību akti un oficiālie paziņojumi) - tā ir Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis” (pieejams elektroniski vietnē vestnesis.lv) publicētā informācija. "Latvijas Vēstnesis" iznāk katru darba dienu.

Vai paziņojumu var iesniegt elektroniski vai citas personas vietā? Kā saņemt apliecinājumu - paziņojums oficiāli publicēts? 

 • Svarīgākā praktiskā informācija (par paziņojumiem) apkopotā šajā sadaļā.
 • Konsultācijai – mūsu Klientu centrs (Bruņinieku ielā 41, Rīga; kontakti līdzās).

Paziņojumu grupas

Izsoles, amatu konkursi, mantojumu ziņas, Komercreģistra ziņas, Uzņēmumu reģistra ziņas, pilnvaru atsaukumi, dokumentu un zīmogu atsaukumi utt. – tie ir oficiālie paziņojumi, kas sakārtoti grupās un kas iedzīvotājiem vienkopus ir pieejami „Latvijas Vēstnesī”.

Vietnē www.vestnesis.lv > Oficiālie paziņojumi (visi paziņojumi un to arhīvs) katru paziņojumu kā atsevišķu vienību var gan izdrukāt vai nosūtīt uz to saiti; gan atvērt kā PDF.

 
 
 

„Latvijas Vēstnesī” kā oficiālus paziņojumus publicē publisko reģistru ierakstus, publisko tiesību subjektu, to amatpersonu un privātpersonu sludinājumus, paziņojumus vai informāciju, ja to oficiālu publicēšanu paredz ārējie normatīvie akti. To nosaka Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likums (OPTIL).

Svarīgi par oficiālajiem paziņojumiem (sludinājumiem):

 • „Latvijas Vēstnesī” kā oficiālus paziņojumus publicē tikai tādu informāciju, kuru oficiālu publicēšanu paredz ārējie normatīvie akti (OPTIL 10.pants);
 • par informācijas saturu atbild tās iesniedzējs - viņa pienākums ir nodrošināt, lai publicēšanai iesniegtā informācija atbilstu
  • valsts noslēpuma,
  • ierobežotas pieejamības informācijas,
  • fizisko personu datu aizsardzības prasībām (OPTIL 11.pants);
 • maksa par oficiālo publikāciju un atvieglojumus nosaka Oficiālo publikāciju noteikumi. Cenrādi - arī informācijas atkalizmantošanas maksa.
 
 

Iesniegšana

Publikācijas pieteikumu var iesniegt fiziskas un juridiskas personas. Fizisko personu ievērībai: to var izdarīt klātienē, uzrādot pasi; pa e-pastu, ja iesniedzējs lieto e-parakstu, un pastu, ja iesniedzamo tekstu ir sagatavojusi juridiska persona, piemēram, tiesa. Juridiskām personām ir citi priekšnosacījumi.

Cenas

Oficiālo paziņojumu maksa noteikta tā, lai ienākumi segtu visu oficiālo publikāciju (likumu, MK noteikumu u.c. valsts informācijas) apstrādes, publiskošanas un sistematizēšanas procesu izmaksas. Cenu sadaļā ir informācija par atlaidēm, publicēšanaskārtību (termiņu) un paātrināto publicēšanas iespēju (maksas pakalpojums).

Apliecinājumi

Ja juridisko procesu ietvaros tiek izvirzīta prasība uzrādīt, ka oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" ir bijis publicēts attiecīgs oficiālais paziņojums, ir divas iespējas: 1) uzrādīt laikrakstu ar pieprasīto publikāciju vai 2) iesniegt Klientu centra sagatavotu publikācijas apliecinājumu (tādu var iegūt par ikvienu oficiālo paziņojumu, kas publicēts no 2000.gada).

 

Meklē pēc datuma!

 
 
Seko līdzi &Latvijas Vēstneša& saturam! Saņem jaunumus e-pastā!

 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).