Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Oficiālie paziņojumi
↓
·
Iesniegšana
·
Apliecinājumi
·
Cenas
·
Normatīvie akti
Abonēšana / Iegāde
→
Grāmatas
→
Reklāma / Sludinājumi
→
 
 
 

APLIECINĀJUMI

 

Apliecinājumus - 1) oficiālo paziņojumu publikācijas apliecinājumu un  2) oficiālās publikācijas apliecinātu izdruku - var pasūtīt un saņemt oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis” Klientu centrā (Bruņinieku 41, Rīga; slud@lv.lv).

Publikācijas apliecinājumi

 • Oficiālo paziņojumu publikācijas apliecinājumi apliecina to, ka noteiktā oficiālā izdevuma vai oficiālā laikraksta "Latvijas Vēstnesis" numurā publicēts attiecīga satura oficiālais paziņojums (sludinājums) - apliecinājumā tiek iekļauts oficiālā paziņojuma (sludinājuma) teksts un oficiālā izdevuma vai oficiālā laikraksta "Latvijas Vēstnesis" izdošanas datums un numurs. 
 • Atbilstoši Civilprocesa likumā noteiktajam tiesiskajam regulējumam par rakstveida pierādījumu iesniegšanas kārtību publikācijas apliecinājums ir derīgs tam, lai pierādītu noteikta satura ziņu oficiālas publikācijas faktu.

Publikācijas apliecinājumu var saņemt ikviens interesents (to nosaka Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likums). Klientu centrs to sagatavos kopējā apmeklētāju apkalpošanas rindas kārtībā (parasti 5-10 minūšu laikā).

 • Publikācijas apliecinājumu var pasūtīt laikus, jau iesniedzot oficiālo paziņojumu, vai saņemt pēc tā publikācijas izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
 • Publikācijas apliecinājumā iekļauts: oficiālā paziņojuma teksts, oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" izdošanas datums un numurs.

Pakalpojuma cena

 • Publikācijas apliecinājuma nosūtīšana pa pastu – 3.14 EUR (gab.)
 • Publikācijas apliecinājuma izsniegšana mūsu Klientu centrā - 1.49 EUR  (gab.)
 • E-apliecinājums (saite uz publikāciju oficiālajā izdevumā nosūtīta klientam uz e-pastu) - 1.49 EUR .

Atgādinām, ka par oficiālo publikāciju var izmantot:

 • no 25.02.1993. līdz 01.07.2012. - oficiālā publikācija bija tikai drukātā formātā. Oficiālais laikraksts "Latvijas Vēstnesis" iznāca no 25.02.1993. līdz 29.12.2012. (pēdējais numurs, ko var izmantot kā oficiālo publikāciju drukātā formātā).
 • no 01.07.2012  līdz 01.01.2013. - oficiālajai publikācijai bija divi formāti:
  • drukātais (oficiālais laikraksts "Latvijas Vēstnesis");
  • elektroniskais (oficiālais izdevums "Latvijas Vēstnesis" pieejams vietnē vestnesis.lv).
 •  kopš 01.01.2013. oficiālā publikācija ir tikai elektroniskā formātā - oficiālais izdevums "Latvijas Vēstnesis" pieejams vietnē vestnesis.lv.

Apliecināta izdruka

 • Oficiālās publikācijas apliecināta izdruka nodrošina tās pieprasītājam iespēju iepazīties ar oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" elektroniski publicētas oficiālās publikācijas saturu drukas formātā. Šādas izdrukas izgatavošanu nodrošina oficiālais izdevējs par samaksu, kas nepārsniedz tās pašizmaksu, vienlaikus apliecinot tās satura atbilstību oficiālajai publikācijai.
 • Lai arī tikai informatīva, apliecināta izdruka varētu tās saņēmējam noderēt situācijās, kad nepieciešams autoritatīvs apliecinājums tam, ka konkrētā informācija drukas formātā ir atbilstoša oficiālajai publikācijai, kas ir pieejama elektroniski oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” vestnesis.lv.
 • Tā kā apliecināta izdruka tiek sagatavota normatīvajos aktos noteiktā kārtībā kā apliecināta kopija, tā atbilstoši Civilprocesa likumā noteiktajam tiesiskajam regulējumam par rakstveida pierādījumu iesniegšanas kārtību ir derīga arī tam, lai pierādītu noteikta satura ziņu oficiālas publikācijas faktu.

E-apliecinājums: paziņojums e-pastā

Iesniedzot publikācijas pieteikumu, klientiem ir iespēja pasūtīt arī tās e-apliecinājumu (paziņojumu e-pastā par oficiālo publikāciju izdevumā "Latvijas Vēstnesis" jeb vietnē vestnesis.lv).

Dienā, kad oficiālais paziņojums būs publicēts izdevumā "Latvijas Vēstnesis” (vestnesis.lv), klienta norādītajā e-pastā tiks iesūtīta saite uz interesējošo publikāciju. Paziņojuma izsūtīšana – darbdienas rīts (īsi pēc pulksten 9).

 • Maksa par pakalpojumu 1,49 EUR. Papildinformācija: Klientu centrs

           67898741; 67898732
           E-pasts slud@lv.lv

 

Meklē pēc datuma!

 
 
Seko līdzi &Latvijas Vēstneša& saturam! Saņem jaunumus e-pastā!

 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).